IX Piknik Integracyjny

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IX Piknik Integracyjny „Wszyscy jesteśmy jedną rodziną”

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę – Oddział Łódzki serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w IX Pikniku Integracyjnym pod hasłem „Wszyscy jesteśmy jedną rodziną, organizowanym w ramach projektu, m.in. pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa, który odbędzie się w dniu 4 czerwca 2014 r. od godz. 10.00 na terenie Hali Sportowej przy ul. Traugutta 2 w Ozorkowie.

 

Piknik uświetni spektakl pt. „Ocalić od zapomnienia” z repertuaru Teatru Zwierciadło z Łodzi w reżyserii Krzysztofa Kaczmarka. Atrakcją będzie pokazowa partia „żywych szachów”, w której do udziału zaprosiliśmy władze miasta Ozorkowa, uczniów szkól podstawowych i osoby niepełnosprawne. Zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody w ramach konkursu plastycznego pt. „Moja rodzina”. Istnieje również możliwość zapoznania się z działalnością, twórczością osób niepełnosprawnych wraz z produktami lokalnych firm.

 

Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z fachowych porad, podstawowych pomiarów przeprowadzonych przez specjalistów diabetologii współpracujących z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków w Łodzi jak również warsztaty integracyjne dla dzieci i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych.

 

Piknik jest jedną z imprez cyklicznych organizowanych przez nasze Stowarzyszenie i gwarantujemy wspaniałą zabawę, doskonałą atmosferę.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

 

...zobacz plakat