Zaproszenie na Finał Konkursu OTWARTE DRZWI

Szanowni Państwo,

W  imieniu  Pani  Teresy  Hernik  -  Prezesa  Zarządu  Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić środowiska naukowe uczelni, studentów oraz zainteresowane osoby na Finał  Konkursu  OTWARTE  DRZWI  -  w dniu 20 listopada o godzinie 11..00 do gmachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Dobra 56/66, sala nr 316) -  podczas którego zostaną wręczone nagrody laureatom, jak również odbędzie się prezentacja prac młodych naukowców - zwycięzców konkursu.

Wyrażamy  nadzieję,  że  udział w uroczystości stanie się świetną okazją do pokazania,  iż  temat niepełnosprawności w wymiarze społecznym, zawodowym i zdrowotnym jest niezwykle ważny i funkcjonuje na wielu płaszczyznach życia.

Link do listy nagrodzonych i tematy zwycięskich prac.

Ze  względu  na  niezwykle  interesującą  i  ważną problematykę, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Osoby  zainteresowane  uczestnictwem  prosimy  o  kontakt  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17.11.2014 r. do godz. 12:00.

Link do zaproszenia.

Link do plakatu.

Z poważaniem
Karolina Szymańska
Dział Komunikacji Społecznej PFRON

--------------------------------------------------------------------------------