List Otwarty Polskiego Forum Osób Niepełnosprawnych

Szanowni Państwo,

W dniu 18 listopada br. rozpoczęło się głosowanie na przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komitetu Monitorującego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (tzw. PO WER).

Program PO WER może odegrać ważną rolę w poprawie, tak trudniej obecnie, sytuacji ekonomicznej i społecznej osób niepełnosprawnych w Polsce,

dlatego trzeba tego dopilnować uczestnicząc w pracach Komitetu Monitorującego. Nasi kandydaci świetnie rozumieją potrzeby środowiska osób niepełnosprawnych, ponieważ sami wywodzą się z organizacji, których członkami są osoby niepełnosprawne.

Kandydatem PFON na członka Komitetu Monitorującego jest Alicja Jankiewicz, aktualny prezes Zarządu Lubelskiego Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki, zaś kandydatem PFON na zastępcę członka Komitetu jest Piotr Dąbrowski – prezes Zarządu Wrocławskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych.

Zarząd PFON zwraca się więc z serdeczną prośbą do organizacji reprezentujących różne środowiska osób niepełnosprawnych oraz do organizacji działających na rzecz tych osób o głosowanie na zaproponowanych kandydatów poprzez wypełnienie, wydrukowanie (lub najpierw wydrukowanie i ręczne wypełnienie), podpisanie i przesłanie skanu karty do głosowania (formularz w załączeniu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godz. 23:59 dnia 1 grudnia br. W treści wiadomości należy wpisać: nazwę organizacji, siedzibę i numer rejestru organizacji oddającej głos.

W razie pytań, problemów prosimy o kontakt z Biurem PFON - Tel. 22-654-19-28, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem

Zarząd Polskiego Forum Osób Niepełnosprawnych
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 10
02-366 Warszawa
Tel. 22-654-19-28
www.pfon.org 

Treść listu otwartego (pdf)

Życiorysy kandydatów PFON (pdf)

Pobierz Kartę Głosowania (doc)